سفارشی سازی ابزار

ابزار آمار مدیران سایت ها و بلاگ ها در صورت تمایل می توانند ابزارهای موجود در سایت تولز روت را بصورت اختصاصی در صفحه وب خود استفاده کنند. این امر با دریافت هزینه انجام خواهد شد.

حذف نام و لینک تولز روت

چنانچه می خواهید در سایت یا وبلاگ خود ، ابزار های ما بدون نام و لینک از سایت تولز روت باشند، هزینه برای هر یک از ابزارهای موجود در سایت 10هزار تومان و برای ابزار پشتیبانی آنلاین 20هزار تومان خواهد بود. از زمان پرداخت هزینه ، ابزار مربوطه به مدت یکسال بدون نام و لینک سایت تولز روت به شما ارائه خواهد شد و امکان تمدید سالانه وجود خواهد داشت. با پرداخت هزینه ، ابزار مربوطه فقط برای یک آدرس سایت یا وبلاگ ، بدون نام و لینک خواهد بود. در صورت درخواست حذف نام و لینک برای بیش از 3 ابزار بطور همزمان ، هزینه کلی شامل 50درصد تخفیف خواهد شد.

ابزار های موجود در سایت

سفارشی کردن ابزار های موجود در سایت ، شامل تغییرات در متن ، پارامتر های ابزار ، گرافیک و تصاویر بکار رفته در ابزار ، ویرایش اندازه و نوع نمایش ابزار ها و همچنین ویرایش امکانات ابزار می باشد.

ساخت ابزار جدید اختصاصی

علاوه بر ویرایش ابزار های فعلی ، شما امکان سفارش ابزار های جدید را با توجه به زمینه فعالیت سایت خود و یا ایده های شخصی خواهید داشت که بطور اختصاصی برای شما طراحی ، برنامه نویسی و ارائه می گردد.

فرم ثبت سفارشی سازی

جهت اختصاصی سازی ابزار ها کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال نموده تا درخواست با توجه به ویرایش های مورد نظر شما بررسی شود :